založení offshore společnosti

Založení offshore společnosti v offshore centrech

Problematika offshore podnikání, založení offshore společnosti a tzv. daňových rájů je aktuálně velmi diskutovaným tématem nejen u nás, v našem parlamentu a vládě, ale věnují se jí i legislativci v Evropském parlamentu. Když se řekne offshore země, chápeme tím oblast všude mimo zemi, v níž má daná společnost sídlo. Podle mnoha podnikatelů však stále přetrvává obecně rozšířená záměna mezi „offshore podnikáním“ a místem, kde k „offshore podnikání“ dochází. Offshore země nebo offshore centra jsou státy, které umožňují offshore podnikání. K takovým offshore centrům patří hlavně Belize, Britské Panenské ostrovy, Dominikánská republika, Kypr, Hong Kong, Seychelly nebo i Panama. Za splnění určitých podmínek patří k offshore zemím i USA, Velká Británie, Nizozemsko nebo Švýcarsko.

Proč offshore podnikání?

Podnikání s využitím mezinárodních offshore obchodních společnosti (t. j. založení offshore společnosti) dovoluje vlastníkem absolutní kontrolu jejich aktiv v offshore centrech kompletně chránících jejich soukromí. Celé podnikání, včetně investic a bankovnictví, je vedeno jako podnikání společnosti, kde jména akcionářů, ředitelů a úředníků jsou anonymní, důvěrné a neveřejné. V drtivé většině případů mají místní banky zákonem zakázáno odhalit informace o svých klientech.

založení offshore společnoti

Seychelly také patří ke krajinám, kde si můžete založiť offshore společnost

Proč ochrana majetku?

Ochrana majetku je úsilí ochránit aktiva při majetkovém plánování nebo na ochranu před útoky případných věřitelů. Taková procedura zahrnuje transfer majetku do ostatních organizačních jednotek a tvorbu pozitivního ochranného štítu vytvořeného z potenciálu zahraničního offshore soudnictví. Toto je umožněno využitím právních nástrojů zahrnujících soukromé nadace a různé formy mezinárodních obchodních společností.

Firmy a agentury zaměřené na založení offshore společnosti

Na slovenském i českém trhu existuje množství firem zabývajících se kompletními službami v oblasti offshore podnikání. Zajistí kompletní a cenově přijatelné služby pro offshore poskytovatele, offshore společnosti, zprostředkovatelů a zákazníků. Mezinárodní obchodní offshore bankovní účty jsou navíc doplněny kreditními a debetními kartami. Za běžné nadstandardní služby považujeme například přenesení nominálních akcionářů, manažerů, ředitelů nebo i jednatelů offshore společností, které jste se rozhodli od agentury koupit a využívat.

 

Napsat komentář