výletní loď

Výletní loď – exkluzivní dovolená s luxusními službami

Dovolená – věčně skloňováná a velmi oblíbená téma, aktuální v každém ročním období, je vždy příjemnou a výjimečnou událostí v koloběhu všedních dnů. Současná doba nám nabízí mnoho možností kde a jakým způsobem jet na dovolenou a jedním z nich jsou i stále populárnější výletní plavby. Čím jsou právě výletní plavby pro turisty takové lákavé? Jedním z lákadel je samotná výletní loď, která svým vybavením a službami splňuje kredit opravdu exkluzivní a luxusní dovolené. Samozřejmě, že i mezi jednotlivými výletními loděmi mohou být jisté rozdíly v kvalitě a vybavení, podobně jako jsou rozdíly mezi hotelovými resorty, proto si i výletní loď vybírejte vždy velmi pozorně.

výletní loď

Dovolená na výletní lodi

Exotické plavby pro náročné

Výletní loď může být skvělou dovolenou i v tomto zimním období, a to zejména exotické plavby, které ocení i ti nejnáročnější cestovatelé. Exotické výletní plavby mohou probíhat na různých trasách, např. v oblasti Karibiku na okruhu Kuba – Jamajka – Kajmanské ostrovy – Mexiko. Jihovýchodní Asie také nabízí jen to nejlepší a trasa Singapur – Malajsie – Vietnam – Kambodža – Thajsko patří k těm nejvyhledávanějším. Výběr je opravdu pestrý a nechybí ani takové lahůdky jako Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Čína, Jižní Amerika, Indie, Omán či dokonce Antarktida. S výletními loděmi tak můžete procestovat téměř celý svět, stačí si jen vybrat odkud začnete.

výletní loď

Luxusní výletní loď

Čím si Vás získá výletní loď?

Výletní loď nabízí především jedinečný typ dovolené, ideální pro ty, kteří chtějí během 7 -10 dní procestovat a zažít co nejvíce. Kromě zajímavých destinací si vás však výletní loď jistě získá i svým vybavením a prvotřídními službami, na její palubě totiž najdete téměř vše, co si dokážete představit a možná i ještě cosi navíc. Nechybí obchody, restaurace, bary, wellness centra, sportoviště, bazény či dokonce kasino, ale i divadla a kina. Samozřejmostí je lékařská služba i různé animační programy pro děti i dospělé.

Plavbu lodí si můžete vyzkoušet i na Dunaji s FloraTour.

Napsat komentář