Clip in vlasy

Poznejte clip-in vlasy trochu blíž!

Pokud jste ještě náhodou clip-in vlasy nevyzkoušeli, určitě jste o tomto revolučním produktu již alespoň slyšeli. Clip-in vlasy jsou nejjednodušší cestou, jak si splnit sen o krásných hustých, dlouhých vlasech a dokonalém účesu. Jejich výhoda spočívá v jednoduché metodě aplikace přídavných pramenů vlasů pomocí sponek – klipů, na kterých jsou prameny připevněny. Tyto sponky fungují na podobném principu jako běžné tlačky. Díky tomuto způsobu aplikace jsou vaše vlasy ušetřeny zatížení v podobě prodlužovacích metod, při nichž se vyžaduje lepení nebo působení tepla, např. použitím tepelných kleští na roztavení keratinového spoje, což je velkou výhodou i pro ženy s citlivou pokožkou a predispozicí k alergickým reakcím.

Clip-in vlasy

Která žena by netoužila po takových vlasech?

Clip-in vlasy na mnoho způsobů

Nabídka clip-in vlasů a příčesků je opravdu velmi rozmanitá a pestrá, což je zárukou, že si vhodné clip-in vlasy dokáže vybrat každá jedna dáma. Vybrat si můžete různý materiál, např. syntetické umělé prameny, ale i velmi kvalitní klipy přirozených lidských vlasů, a také různou gramáž (hustotu pramenů) či délku (např. 35 cm, 40 cm … až po 60 – 65 cm). Při výběru vhodné gramáže je hmotnost sady přesahující gramáž 150 g označována jako extra hustá. Na výběr je i bohatý výběr pěkných barevných odstínů v přirozených barevných tónech, ale i ve výraznějších barvách či v melírování nebo ombré provedení.

Clip-in vlasy

Clip in vlasy můžete natáčet nebo žehlit

Clip-in vlasy bez dalších finančních nákladů

Prodlužování vlasů pomocí clip-in je také z finančního hlediska mnohem výhodnější než jiné prodlužovací metody, velmi přijatelná je nejen samotná kupní cena celé sady clip-in pramenů, ale i další péče o clip-in vlasy si nevyžaduje žádné speciální přípravky na jejich údržbu, což znamená další úsporu pro váš finanční rozpočet. Pro péči o clip-in vlasy můžete využívat stejnou vlasovou kosmetiku jako dosud, např. běžný vyživující šampon a balzám či kondicionér na vlasy. V případě pravých lidských clip-in, které je možné i kulmovat či žehlit můžete použít i běžné stylingové vlasové přípravky, jako je např. tužidlo a lak na vlasy či přípravky na ochranu vlasů před úpravou teplem.

Clip in vlasy

S krásnými vlasy je i jednoduchý účes efektní

 

Napsat komentář