Pánské košile a džíny jsou trendovou kombinací

pánské košile 1

Pánské košile v kombinaci s džínami působí ležérně a elegantně zároveň

Obléknout si elegantní pánskou košili ke klasickým kalhotám nebo k obleku se považuje za běžný outfit společenské módy a odívání. Tento klasický společenský varianta oděvu musí pokaždé splňovat určité zásady, kritéria či pravidla a správně zvolené kombinace, podléhající etiketě společenského odívání, které si však při troše snahy není vůbec těžké osvojit. Mnohem diskutovaným tématem je kombinování formálního stylu s neformálním, jako je to například i v případě džínsů, které jsou absolutně neformálním volnočasovým oděvem a přece vypadají výborně právě v kombinaci s elegantní společenskou pánskou košilí. Pánské košile doplněné džínami se sice jako pracovní outfit do kanceláře velmi nehodí, ale pro volnější městský styl je to přímo ideální a velmi stylová kombinace.

Džíny a pánské košile – základ ležérní elegance

Kvalitní džíny a pánské košile jsou velmi vděčnou volbou a tvoří základ pánské ležérní elegance, kterou dokážeme kombinovat na mnoho způsobů, nejen co se týče barevnosti či vzorů košil, ale i vrstvením. Velmi efektně působí např. jednoduché bílé tričko a volně rozepnutá pánská košile ale i pánské košile doplněné lehkým svetrem s výstřihem do tvaru písmene V, případně sportovním sakem nebo koženou bundou.

Pánské košile zaměřené na barvy a vzory

Pokud chceme kombinovat pánské košile a džíny, měli bychom vždy volit džíny syté až tmavší barvy, ke kterým výborně ladí většina barevných odstínů i vzorů pánských košil. Pro denní outfit se k džínovině výborně hodí pánské košile v světlejších odstínech, jako je např. béžová, světle modrá, šedá nebo i bílá a na večer do společnosti, např. na párty klidně zvolte například černou košili SLIM FIT střihu. Na světlých košilích dobře vyniknou i vzory v kontrastních barvách v podobě proužků, mřížování nebo kára. Ničím výjimečným už nejsou ani pánské košile s květinovým potiskem nebo odstíny v pastelových barvách jemné růžové, lososové nebo fialové.

Napsat komentář