kouzelník

Nejznámější kouzelník všech dob a jeho kouzla

kouzelník

Kouzelník David Copperfield je ve světě magie legendou

Po předcházejícím životopisu slavného Davida Copperfielda vám přinášíme i několik jedinečných a nenapodobitelných triků, které tento výjimečný kouzelník a umělec během svých show a vystoupení předvedl. Jsme si jistí, že mnohé z nich pro vás budou úplnou novinkou.

Když kouzelník navštívil New York

Co se stane, když takový kouzelník, jakým David Copperfield bezpochyby je, navštíví město New York? Jednoduše nechá zmizet jeho největší dominantu – Sochu svobody. Ano i to se mu povedlo a to rovnou před očima samotných obyvatel tohoto města a před několika miliony diváků, kteří jeho show sledovali doma u televizních obrazovek. Nakonec ale vše dopadlo dobře – David sochu přičaroval nazpátek.

Letadla, vlaky i Velká čínská zeď

Ani vlak, konkrétně Orient Express, který váží více než 70 tun, nebyl pro Davida žádným problémem. Úplně bez problémů a s naprostou bravurou ho nechal zmizet stejně tak jako letadlo, které bylo obklopeno lidmi. Také si udělal výlet do Číny, kde si jenom tak prošel dominantou této země – Velkou čínskou zdí. Toto a ještě mnohem víc stihl během své bohaté kariéry, která ho proslavila po celém světě.

Kouzelník, který utekl z vězení a dokonce i létal

kouzelník

Tento kouzelník již předvedl nespočet neuvěřitelných kouzel

Poznáte známého mafiánského bosse Al Caponeho, který byl uvězněný v nejpřísněji hlídané věznice na světě – v Alcatrazu? I když to plánoval, nikdy se mu z vězení utéct nepovedlo. To ovšem neplatí pro Davida Copperfielda. I když nikdo dodnes neví to, jak to udělal, povedlo se mu z tohoto vězení zmizet. Tomuto mágovi nedělá problémy absolutně vůbec nic. Dokonce dokáže popírat i zákony fyziky a přírody, kterými se řídí všichni – až na něj.  Dokázal to tehdy, když levitoval ve vzduchu nad Grand Canyonem. Opět se tak stalo před očima jeho diváků a fanoušků.

Naposledy šokoval zprávou, že pracuje na kouzlu, jehož prostřednictvím by nechal zmizet Měsíc. Jestli se mu to podaří, zůstává i nadále otázkou. Avšak vzhledem k tomu, co všechno už dokázal, jsou pochybnosti o tomto kouzlu minimální. Uvidíme, co všechno ještě tento kouzelník přinese do svých show v budoucnosti.

Napsat komentář